Warszawa Mokotów
ul. Bielawska 6 lokal 20
02-511 Warszawa
Telefon: +48 22 256 20 26
Warszawa Centrum
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Telefon: +48 22 428 21 13

Przyjmują u nas:

Jan Krzysztof Podgórski - prof. dr hab. n. med., specjalista z zakresu neurochirurgii. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Wieloletni pracownik WIM CSK MON w Warszawie. Kształcił się w najlepszych ośrodkach w Szwecji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Holandii i USA. Wniósł nowe wartości poznawcze i praktyczne do diagnostyki i leczenia operacyjnego m.in. wdrożenia skojarzeniowego interdyscyplinarnego leczenia nowotworów, modyfikacji postępowania leczniczego krwotoków wewnątrzczaszkowych, leczenia urazów czaszko-mózgowych, postępowania diagnostyczno-leczniczego malformacji naczyniowych mózgowia i rdzenia kręgowego oraz leczenie nieoperacyjnych nowotworów ośrodkowego układu nerwowego. Wyróżniany i nagradzany za działalność naukową. W latach 2005-2007 pełnił obowiązki Dyrektora Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, a następnie objął stanowisko Szefa Zespołu Konsultantów Wojskowej Służby Zdrowia, na którym przebywał do czasu przejścia do rezerwy w 2009 r. Specjalizuje się m.in. w chirurgicznym leczeniu guzów mózgu i czaszki, operacyjnym leczeniem dyskopatii odcinka szyjnego i lędźwiowego kręgosłupa z wykorzystaniem implantów.

czwartki od godz. 17:00 (Fizjokoncept Mokotów - Bielawska) – zapisy pod numerem tel.: 22 256 20 26
piątki od godz. 15:30 (Fizjokoncept Centrum - Jerozolimskie) – zapisy pod numerem tel.: 22 428 21 13
Artur Pisarski – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Absolwent II- ego Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce stawu kolanowego. Doświadczenie kliniczne zdobywał w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego WUM Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie. Wykonuje kompleksowe zabiegi w zakresie CHIRURGII ARTROSKOPOWEJ STAWU KOLANOWEGO (zabiegi naprawcze w obrębie łąkotek i chrząstki stawowej oraz zabiegi rekonstrukcyjne więzadłowe) oraz CHIRURGII ARTROSKOPOWEJ STAWU SKOKOWEGO, operacje zakresu chirurgii urazowej i chirurgii ręki (zespół cieśni nadgarstka, palce zatrzaskujące). Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Artroskopowej i PTOiTR. Odbył szkolenia i kursy z zakresu chirurgii artroskopowej w Polsce i za granicą (Niemcy, Austria) - szkolenia indywidulane z zakresu chirurgii stawu kolanowego - dr Adalbert Missalla Ortho-Klinik Rhein Offenbach am Main Niemcy , Dr George Fieseler Zentrum Orthopaedische Chirurgie Hann Munden , Niemcy , Sportsmed Arthrocare Kiel Niemcy, PATELLA INTERNATIONAL 2015 Innsbruck Austria. Wizyty kwalifikacyjne do operacji - artroskopii stawu kolanowego, rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego, operacje niestabilności rzepki, operacyjne leczenie zespołu cieśni nadgarstka, protezoplastyka stawu biodrowego - OPERACJE W RAMACH KONTRAKTU Z NFZ. W ramach konsultacji z zakresu chirurgii stawu kolanowego (stany pourazowe, choroba zwyrodnieniowa, niewydolność więzadłowa) możliwość dodatkowego badania USG kolana w trakcie wizyty.

Przyjmuje we wtorki w godz. 16:00 – 18:00
Marcin Złotorowicz – dr n. med. , specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu, wykładowca na kursach dla lekarzy specjalizujących się w medycynie sportowej, autor wielu publikacji. Absolwent Warszawskiej Akademii Medycznej, starszy asystent w Klinice Ortopedii, Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej CMKP w Otwocku.
Doświadczenie w praktyce ambulatoryjnej i leczeniu operacyjnym zdobywa od 2004 w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku. Specjalizuje się w leczeniu następstw urazów, przeciążeniowych schorzeń biodra, kolana, ścięgna Achillesa, rozcięgna podeszwowego, łokcia (tzw. łokieć tenisisty, golfisty), barku oraz kręgosłupa. Wykonuje zabiegi endoprotezoplastyki stawów, artroskopie i operacje stóp.
W diagnostyce i w leczeniu iniekcjami od kilku lat wykorzystuje ultrasonografię. Hobby: góry, nurkowanie, narciarstwo, fotografia.

Przyjmuje - środy w godz. 17:00 – 20:00
Paweł Wichrowski – lek. med. Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie w 2002 r. Specjalista chirurgii ogólnej oraz ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Spotkanie z chirurgią kręgosłupa rozpoczął w 1997 r. jako student, asystując do zabiegów deformacji kręgosłupa. Doświadczenie kliniczne zdobywał w oddziale Chirurgii Kręgosłupa i Ortopedii w Instytucie Matki i Dziecka pod kierownictwem dr. Pawła Michalskiego, Klinice Ortopedii i Rehabilitacji WUM pod kierownictwem prof. Jarosława Deszczyńskiego, Oddziale Neurochirurgii Szpitala Zachodniego kierowanym przez dr. Rafała Górskiego oraz na licznych szkoleniach międzynarodowych i krajowych. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii kręgosłupa. Członek: North American Spine Society, AO Spine, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Kręgosłupa.

Przyjmuje – czwartki w godz. 17:00-20:00
Andrzej Podgórski – dr n. med . Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (2005). Specjalizacja z ortopedii i traumatologii w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku (2006-2012). Tytuł specjalisty otrzymał w marcu 2013. Od października 2012 w trakcie specjalizacji z neurochirurgii w Klinice Neurochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego. Doktorat (2012) pod kierownictwem prof. S. Pomianowskiego. Temat rozprawy doktorskiej: 'Ocena wpływu operacyjnego uwolnienia przykurczu stawu łokciowego na stabilność operowanego stawu'. Odbył staże i kursy w wiodących zagranicznych ośrodkach ortopedycznych (Hopital Mignot w Wersalu, Hopital Pitie Salpetriere w Paryżu, Hopital Civil w Strasbourgu, Mayo Clinic - USA), w tym sześciomiesięczny staż rezydencki w Centre Hospitalier de Versailles (Wersal).

Przyjmuje – poniedziałki w godz. 16:30 - 19:00

Współpraca:

Prof. dr hab. n. med. Ryszard Gellert - nefrolog, specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej

Jest kierownikiem Kliniki Nefrologii CMKP oraz ordynatorem IV Oddziału Chorób Wewnętrznych i Pododdziału Nefrologicznego Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

Przyjmuje:

Europejskie Centrum Zdrowia
al. Niepodległości 18
Warszawa
Tel.: +48 22 314 75 00

dr n. med. Sławomir Skrzyński - neurochirurg

Konsultacje:

ul. Mokotowska 6 A
Warszawa
Tel.: +48 22 825 85 99
www.plw.pl

dr n. med. Witold Palasik - neurolog

Konsultacje:

ul. Emilii Plater 10 lok.14
Warszawa
Tel.: 691 487 153

prof. dr hab. n. med. Antoni Krzeski

Prywatna Praktyka Laryngologiczna: 

ul. Hoża 37/5, Warszawa
zapisy tel. 601 25 86 86
www.krzeski.pl

Dr. Arkadiusz Garbacki

Konsultacje:

Chirurgicum
ul. Gen. T. Kutrzeby 11
09-410 Płock
Tel.: + 48 24 364 69 69
Chirurgicum