Warszawa Mokotów
ul. Bielawska 6 lokal 20
02-511 Warszawa
Telefon: +48 22 256 20 26
Warszawa Centrum
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
Telefon: +48 22 428 21 13

O Nas

Bartosz

Bartosz Niedzicki

Bartosz Niedzicki - ZnanyLekarz.pl

mgr fizjoterapii AWF Warszawa

Od najmłodszych lat uwielbiałem ruch. Trenowałem judo i startowałem na najważniejszych zawodach w kraju. Posiadam czarny pas i przez dwa lata pracowałem, jako instruktor judo. Po skończeniu studiów AWF w Warszawie rozpocząłem długo drogę rozszerzania swojej wiedzy w dziedzinie rehabilitacji. Spędziłem 9 miesięcy w USA, aby dokładnie nauczyć się PNF. Tam też brałem udział w zawodach triatlonowych. Po powrocie do kraju rozpocząłem organizację szkoleń. Ukończyłem kurs terapii manualnej Maitland®, zostałem instruktorem post – rehab Gravity® training. Odbyłem sporo wyjazdów po różnych klinikach rehabilitacyjnych w Europie, aby móc jak najskuteczniej pomagać ludziom. Obecnie najchętniej wsiadam na rower górski i często lubię robić filmy z moich jazd.
Mateusz

Mateusz Olech

mgr fizjoterapii AWF Warszawa

Ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie. Praktykę zawodową zdobywałem początkowo w Wielkiej Brytanii. W kraju i zagranicą na licznych kursach zdobyłem wiedzę, która w tej chwili pozwala mi prowadzić terapię na najwyższym światowym poziomie w pracy łącze takie metody jak Cyriax, Muligan, Muscle Balance, PNF, Suche Igłowanie wg. Travell&Simons czy Trigger Point wg. Eda Willsona. Ruch jest dla mnie również ważny prywatnie. Moja pasja to piłka nożna, którą cały czas uprawiam czynie. Jestem trenerem II klasy i wszystkich namawiam do aktywnego spędzania czasu.
Natalia

Natalia Kaczmarek

mgr fizjoterapii Warszawski Uniwersytet Medyczny

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapii. Od najmłodszych lat mój brat, sportowiec-amator, pokazywał mi jak dużo kontuzji występuje w sporcie i jak można sobie z nimi radzić. Nic więc dziwnego, że zamiast interesować się tylko modą i kosmetyką moje myśli zajmowała biomechanika ruchu i sposoby rozluźniania mięśni. Odkąd w 2008 roku ukończyłam studia ciągle dbam o rozwój swoich umiejętności w dziedzinie rehabilitacji i zdrowego trybu życia. Udział w kursach doszkalających z zakresu różnych metod terapeutycznych (Maitland, PNF, FDM, Muscle Balance, Kinesiotaping, Gravity) cały czas kształtuje moje podejście do różnych problemów, z którymi zgłaszają się do mnie pacjenci. Moje zainteresowania oprócz sportów zimowych oraz wszelkiego rodzaju podróży, obecnie krążą wokół tańca, a w szczególności salsy kubańskiej.
Anna

Anna Żyro

mgr fizjoterapii Warszawski Uniwersytet Medyczny

W 2008 roku ukończyłam Fizjoterapię na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, od tego czasu głównie zajmuję się pacjentami ortopedycznymi. Staram się ciągle rozwijać, poznając nowe metody i techniki fizjoterapeutyczne. W swojej pracy wykorzystuję PNF, terapię manualną wg Maitlanda, kinesiotaping, współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich. Ostatnio odkryłam jak duży potencjał leży w założeniach koncepcji ćwiczeń prowadzonych metodą Pilates. W pracy zależy mi na tym, by pacjent znał i rozumiał cel i technikę wykonywania danego ćwiczenia. Poświęcam dużo czasu na dokładne wytłumaczenie ćwiczenia i dopilnowanie jego starannego wykonania. Sama również regularnie ćwiczę, gdyż wiem, jak ważna jest profilaktyka. Prywatnie jestem mamą dwóch łobuziaków, którzy uwielbiają spacery, basen, wycieczki rowerowe i chodzenie po górach, przez co pilnują bym nie siedziała bezczynnie.
Anna

Anna Sierpińska

mgr fizjoterapii AWF Warszawa

Absolwentka Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła studia magisterskie ze specjalnością fizjoterapii w neurologii dzieci i dorosłych. Uczestniczka licznych konferencji naukowych i kursów podyplomowych z dziedziny fizjoterapii (między innymi: Proprioceptive Neuromuscular Facilitation - PNF, Kinesiology Taping, Warsztat Thera-Band Academy, Studium Naturalnych Metod Leczenia). Miłośniczka zwierząt i sportów ekstremalnych. Wolny czas spędza aktywnie podróżując rowerem, chodząc po górach lub uprawiając wspinaczkę skałkową.
Magdalena

Magdalena Dukwicz

mgr fizjoterapii Warszawski Uniwersytet Medyczny

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapii. Studia ukończyłam w 2008 r. jednak nie porzuciłam nauki. Staram się cały czas rozwijać i kształcić; ukończyłam szkolenia terapii manualnej metodą Maitland, kurs metody PNF, szkolenie z zakresu metod diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich oraz Kinesiology Taping. Ostatnim moim zauroczeniem są ćwiczenia wg metody Pilates, której zostałam instruktorem. W swojej pracy duży nacisk kładę na profilaktykę i poprawę wzorców ruchowych, czyli wykonywania czynności w sposób właściwy, nie powodujący przeciążenia, co pozwala pacjentowi podtrzymać efekty rehabilitacji. Lubię aktywnie spędzać czas, najlepiej podróżując po dalekich krajach z plecakiem i mapą. Na co dzień jeżdżę na rowerze i biegam.